ZLECAM TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE​

Zeskanuj swoje dokumenty lub wykonaj dobrej jakości zdjęcie i wyślij je poprzez poniższy formularz. Dokumenty możesz również wysłać do nas na e-mail:  tlumaczenia@przysiegle.online. W ciągu 30 minut (w godzinach pracy biura) tłumacz przysięgły Gdańsk odpowie z darmową wyceną, czasem realizacji Twojego tłumaczenia i linkiem do wygodnej płatności online.

tłumacz przysięgły gdańsk

tłumacz przysięgły gdańsk
masz więcej dokumentów?

Potrzebujesz przetłumaczyć większą ilość dokumentów? Formularz na stronie Tłumacz Przysięgły Gdańsk pozwala na wysłanie paru dokumentów do tłumaczenia. Większa ilość dokumentów wyślij na adres e-mail: tlumaczenia@przysiegle.online.

Pamiętaj, aby przesłane dokumenty posiadały formę skanu lub czytelnego zdjęcia – przyspieszy to realizację Twojego zlecenia. W ciągu 30 minut* otrzymasz od nas dokładną wycenę, w której znajdziesz dokładny czas realizacji i link do wygodnej płatności przez internet.

Jeżeli potrzebujesz porady lub interesuje Ciebie indywidualna oferta opisz swój problem w wiadomości do nas, a z przyjemnością pomożemy. Gotowe tłumaczenie przysięgłe wyślemy do Ciebie skanem i wybraną metodą dostawy.

*Tłumacz przysięgły Gdańsk wycenia przesłane pliki w ciągu 30 minut w godzinach pracy biura tłumaczeń: poniedziałek – piątek, 9:30 – 17:30.

tłumacz przysięgły gdańsk
Atrakcyjne ceny

Nasze ceny nie nadwyrężą Twojego budżetu.

tłumacz przysięgły gdańsk
Wycena w 30 minut

Wycenę tłumaczenia wykonujemy w około 30 minut w godzinach pracy.

tłumacz przysięgły gdańsk
Tłumaczenie online

Tłumaczenia przysięgłe można zamówić przez Internet z dostawą.

blocknote.png
Darmowa wycena

Wycena tłumaczenia jest darmowa i niezobowiązująca.

WYŚLIJ

Wyślij wyraźne zdjęcie lub skan dokumentów przez powyższy formularz lub na adres e-mail: tlumaczenia@przysiegle.online

zAPŁAĆ

Wycena zostanie do Ciebie wysłana w ciągu 30 minut. Podamy w niej czas realizacji i link do bezpiecznej płatności.

OTRZYMAJ

Tłumaczenia przysięgłe otrzymasz w formie skanu, a dokument wyślemy gratis na terenie Polski!

ZAMÓW TŁUMACZENIE PRZYSIĘGŁE​

Historia naszego biura tłumaczeń przysięgłych sięga do 1949 roku, a dbałość o usługi tłumaczeniowe jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki wieloletniej pracy w dążeniu do osiągania możliwie najlepszej wartości usług i zaangażowaniu całego zespołu obecnie możemy zaoferować konkurencyjną ofertę tłumaczeń przysięgłych języka angielskiego. Wciąż rozrastamy się, dlatego postanowiliśmy pojawić się u was również w Gdańsku. 

Tłumaczenie przysięgłe wykonujemy zgodnie ze sztuką, sprawnie i w niskich cenach. Wielu naszych Klientów zostało z nami na długie lata, jednocześnie współtworząc nasze biuro tłumaczeń w Gdańsku.

portrait-of-business-people-architects-having-R7Q4B7V.jpg